Willem Merkxtuin
Zoek je een speelveld om te spelen of picknicken? Kom tot rust in de Willem Merkxtuin!
De Willem Merkxtuin is een groene oase in het midden van de stad. Je vindt de (beelden)tuin achter de voormalige hofhuizen in de Catharinastraat.
Een ideaal plekje om lekker te spelen, met de hele familie te picknicken of even tot rust te komen.
Voor meer info klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Willem Merkxtuin
Willem Merkxtuin 26
4811 XG Breda
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 08:00 tot 16:00 uurZaterdag en zondag van 11:00 tot 17:00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Kleuterbios: Vier Feest met Dikkie Dik
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
Kids Surf Days
Actief het water op bij RiF010 tijdens de Kids Surf Days in de mei- en zomervakantie
BRIK Kinderfestival Breda
Beleef het BRIK-kinderfestival van 17 t/m 25 juni in Breda.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x goede ijswinkels in en om Breda
Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.