Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Indoor of outdoor?

Bij Haasje Over in Dorst kun je klauteren in de binnenspeeltuin of buiten lasergamen!

Als je kiest voor het binnenfeestje dan kunnen de kinderen hun energie kwijt in de klimtoren van wel 8 meter hoog, in de ballenbak, op een trampoline of op één van de glijbanen! Voor de kleintjes is een speciale zone ingericht waar zij lekker rustig kunnen spelen.

Standaard zit er ranja, een mini donut, een zak snoep en een zakje chips/waterijsje bij. Tegen meerprijs kun je friet met zijn allen eten en een taartje versieren.De ouders kunnen onder een genot van een kopje koffie kijken naar het speelplezier van de feestvierders.

Bij het buitenfeestje ga je heerlijk met je vriendjes lasergamen. Dit duurt 1 uur en aanvullend kun je nog een potje voetballen op het Cruijffcourt of natuurlijk nog spelen in de indoorspeeltuin!

Wil je meer weten over Haasje Over? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.

PS Op zoek naar een leuke traktatie? Kijk dan verder in onze Thuis-categorie!

Haasje Over kids-indoor

Vijf Eikenweg 45

4849 PX Dorst

Openingstijden Dagelijks geopend van 9 - 21u.
Prijs Indoorspeeltuin vanaf €7,75 p.p.; Lasergamen vanaf €85 (maximaal 10 kinderen).
Mail direct

Mail direct naar Haasje Over kids-indoor

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De leukste bowlingbanen om met kinderen te bowlen in en om Breda

Bowlen met kinderen, zo leuk om te doen! Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Breda voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!