Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jeugcircus Woenzini!

Maak met je vriendjes en vriendinnetjes je eigen circusvoorstelling!

Naar het circus gaan is altijd al een heel avontuur voor de kinderen. Wat is er dan leuker om zelf de kneepjes van het vak te mogen leren!

Gedurende 1,5 uur krijgen de kinderen o.a. les in jongleren, balanceerbal, trucs met hoepels en ringen. Daarna mogen ze een spetterende circusshow geven. Leuk natuurlijk als daar alle papa’s en mama’s van de kinderen bij zijn!

Meer weten over Jeugdcircus Woenzini? Klik dan via de roze button direct door naar hun website!

PS Op zoek naar andere leuke feestjes? Kijk dan verder in onze Kinderfeestjes-categorie!

Jeugdcircus Woenzini

Teteringsedijk 87

4817 MB Breda

Openingstijden Woensdag tussen half 3 en half 5 of donderdag t/m zaterdag.
Prijs €150 voor max 10 kinderen. Bij meer kinderen komt er €10 per kind bij.
Mail direct

Mail direct naar Jeugdcircus Woenzini

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinepolis kinderfeestje Breda

Vier je kinderfeestje in deze supertoffe bioscoop van Kinepolis in Breda!

Kinderfeestje in Klimbos

Hoe cool, kom lekker klimmen en klauteren op je verjaardagspartijtje in het Klimbos!

Bounce Valley Feestje

Vier je verjaardagsfeestje springend in dit gigantische Airpark in Breda.

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hart met foto’s maken voor Moederdag

Maak een originele en mooie verrassing voor Moederdag met dit mooie foto hart. Het is heel makkelijk dus aan de slag!

7x goede ijswinkels in en om Breda

Waar kan je het lekkerste ijs in Breda halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet. 

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief