
Waterpret!
Kom naar sportcentrum De Banakker voor discozwemmen of een waterpretfeestje!
Dit zwembad biedt heel veel speelplezier voor je kids! In het weekend ligt er in het ondiepe zwembad heel leuk speelgoed. De kleintjes kunnen zo heerlijk spelen en spetteren in het water. In het diepe bad mogen ook de kinderen vrijspelen. Er hangen zeilen met gaten in het water.
Het zwembad heeft daarnaast nog een grote waterglijbaan, een golfbad, leuke watervalletjes en whirlpools. Deze zijn dagelijks open tijdens het vrij zwemmen. Na het zwemmen met je vriendjes kun je genieten van friet met snacks! Daar zullen ze vast zin in hebben na al dat gezwem!
Naast het normale zwemmen is het twee keer per maand mogelijk om op vrijdag te discozwemmen! Lekker zwemmen en spelen in het donker met muziek en discolampen! Cool toch!
Wil je meer weten over dit zwembad? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
PS Inspiratie nodig voor een traktatie? Kijk dan verder in onze Thuis-categorie!
Sportcentrum De Banakker
Frederik van Eedenstraat 23
4873 AW Etten-Leur
Openingstijden
Woensdagmiddag, vrijdagavond en in het weekend.Prijs
€10,60 p.p. (inclusief: Entree zwembad, 2 mini frikandellen en 2 kipnuggets, Frites met mayonaise en ketchup, Onbeperkt limonade, Snoepzak, Attentie voor de jarige)Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda
Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
Optisch bedrog; hoe doe je dat?
In dit blog, geschreven door mijn collega Maud, zie je 12 grappige foto's met gezichtsbedrog waar je inspiratie uit kan opdoen. Foto's maken is echt leuk! Kijk maar...
15 x Speeltuin met terras in en om Breda
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!