Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterpret!

Kom naar sportcentrum De Banakker voor discozwemmen of een waterpretfeestje!

Dit zwembad biedt heel veel speelplezier voor je kids! In het weekend ligt er in het ondiepe zwembad heel leuk speelgoed. De kleintjes kunnen zo heerlijk spelen en spetteren in het water. In het diepe bad mogen ook de kinderen vrijspelen. Er hangen zeilen met gaten in het water.

Het zwembad heeft daarnaast nog een grote waterglijbaan, een golfbad, leuke watervalletjes en whirlpools. Deze zijn dagelijks open tijdens het vrij zwemmen. Na het zwemmen met je vriendjes kun je genieten van friet met snacks! Daar zullen ze vast zin in hebben na al dat gezwem!

Naast het normale zwemmen is het twee keer per maand mogelijk om op vrijdag te discozwemmen! Lekker zwemmen en spelen in het donker met muziek en discolampen! Cool toch!

Wil je meer weten over dit zwembad? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.

PS Inspiratie nodig voor een traktatie? Kijk dan verder in onze Thuis-categorie!

Sportcentrum De Banakker

Frederik van Eedenstraat 23

4873 AW Etten-Leur

Openingstijden Woensdagmiddag, vrijdagavond en in het weekend.
Prijs €10,60 p.p. (inclusief: Entree zwembad, 2 mini frikandellen en 2 kipnuggets, Frites met mayonaise en ketchup, Onbeperkt limonade, Snoepzak, Attentie voor de jarige)
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum De Banakker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Paastak voor thuis!

Om je huis om te toveren in een gezellige paassfeer, heeft mijn collega Maud 3 varianten voor een mooie en vrolijke paastak bedacht.

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

24x inspiratie voor paasei decoraties!

Geen Pasen zonder ei natuurlijk! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Bekijk snel onze tips en laat je inspireren!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief