Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij de Steengroeve!

Hier kun je terecht voor activiteiten in de natuur, speelplezier en pannenkoeken!

Ben je op zoek naar een leuk feestje buiten? Dat de kids lekker hun energie kwijt kunnen en samen veel lol hebben? Dan zijn de mogelijkheden bij De Steengroeve iets voor jou. Je kan heerlijk spelen in het speelbos, de speeltuin, springen op de trampolines en kiezen uit één van de volgende leuke activiteiten:
 
Het Kabouterpad (3-6 jaar) is een wandeling van 1,5km welke bewegwijzerd is door kabouters! Bij elk kaboutervriendje mag je een opdracht doen.
 
Bij de Dierenvriendjespad (4-8 jaar) ga je door middel van opdrachtjes het bos ontdekken!
 
Expeditie boswachter is er voor de kinderen tussen 8-12 jaar! De kinderen gaan raadsels oplossen en zo de boswachterscode kraken.
 
Bij slecht weer ga je het spel Corn Hole spelen. Standaard zit er een drankje en een pannenkoek bij. Je kan het naar wens uitbreiden met cake, zakje chips, zelf pannenkoek versieren en handboogschieten.
 
Wil je meer weten over de verschillende mogelijkheden? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.
 
PS Volg je ons al via Facebook? Zo blijf je op de hoogte van de leukste activiteiten voor kids!

De Steengroeve

Industriestraat 24

4861 PR Chaam

Openingstijden
 
Mail direct

Mail direct naar De Steengroeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x de leukste binnenzwembaden in en rondom Breda

Heerlijk om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad, ook als het regent een goed idee. Eens een ander zwembad uitproberen? Wij zetten hieronder een spetterend overzicht van leuke binnenzwembaden in Breda en omgeving voor je op een rij.

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

5 heerlijke boswandelingen met kidsproof restaurant!

Wij vinden het heerlijk om met het hele gezin de natuur in te trekken en samen een wandeling te maken! Nog leuker als er ook nog een fijn restaurantje in de buurt zit, waar we na kunnen genieten met een drankje, hapje eten of borrel. Onze 5 favorieten van dit moment hebben we voor jullie verzameld!

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief