Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stoer kinderfeestje (10+)

Feestje voor stoere jonge mannen én stoere meiden? Vier je verjaardag bij de Mannenspeeltuin!

Een kinderfeestje in de Mannenspeeltuin bestaat uit RC-racen, drone schieten en een aantal kinderpaintballgames. Kom lekker tegen je vrienden racen op een offroad racebaan!

De feestjes zijn geschikt voor kids tussen de 10 en 14 jaar (minimaal 8 kids). In overleg zijn iets jongere kids ook welkom.

Natuurlijk is er ook tijd voor het uitpakken van cadeautjes en het eten van een stukje taart.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kids? Check de clubjes voor kids!

Mannenspeeltuin

Openingstijden Doordeweeks, op afspraak
Prijs € 25,- pp (+/- 2,5 uur)
Mail direct

Mail direct naar Mannenspeeltuin

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Kinepolis kinderfeestje Breda

Vier je kinderfeestje in deze supertoffe bioscoop van Kinepolis in Breda!

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

FunZone Roosendaal Feestje

Vier je kinderfeestje en spring en speel er met je vriendjes op los bij FunZone Roosendaal

Stoer outdoor kinderfeestje

Op zoek naar een super stoer, actief buiten feestje? Ga dan naar Baarle Outdoor!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Gratis en low budget kinderfeestjes in Breda

Een kinderfeestje hoeft echt niet duur te zijn. In en rond Breda zijn er verrassend veel leuke plekken waar je gratis of low-budget een kinderfeestjes kan vieren. Lekker naar buiten, rennen, spelen, bouwen en dieren aaien – dat zijn goede ingrediënten voor een top feestje. Hier vind je 5 toffe tips voor een feestje zonder gedoe én zonder (hoge) kosten.

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief