Monkey Moves Breda
Op zoek naar een sportief kinderfeestje voor kids van 1,5 t/m 9 jaar? Lees dan snel verder!
Bij Monkey Moves Breda kun je een super gaaf sportief kinderfeestje in een gymzaal vieren. Bij zo’n kinderfeestje staat FUN voorop! Er is swingende muziek en altijd een knotsgek klim- en klauterparcours.
Je kunt kiezen uit maar liefst 11 verschillende sporten. Of maak een combinatie; wat de jarige job het liefste doet! Bovendien krijg je een echt Monkey Moves Diploma!
De feestjes zijn geschikt voor apekoppen van 2 t/m 12 jaar. Wil je meer weten over dit sportieve kinderfeestje?
Klik dan via de roze button direct door naar hun website voor meer info.
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Samen in beweging
Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !
Kinepolis kinderfeestje Breda
Vier je kinderfeestje in deze supertoffe bioscoop van Kinepolis in Breda!
Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje
Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!