Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Asterdplas Breda

Heerlijk spelen en zwemmen bij deze recreatieplas in de wijk Asterd bij Haagse Beemden.

Neem een duik, probeer eens te surfen of maak een zeiltochtje! Je kunt heerlijk liggen op het strand (vergeet de emmertjes en schepjes niet!) of op de ligweides met gras. Het fijne is dat gemotoriseerde voertuigen niet toegestaan zijn.

Neem lekker zelf een picknick mee of combineer het met een bezoek aan het nabijgelegen Asterdhoeve voor een versnapering en verder speelplezier voor de kinderen!

Een lekkere plek dus om te genieten van het zomerse weer! Maar ook bij strenge vorst is dit een plek om te zijn. De schaatsen kunnen dan onder worden gebonden en kun je naar hartenlust schaatsen op deze mooie recreatieplas!

PS Inspiratie nodig voor een leuk dagje weg in onze omgeving? Kijk dan verder in onze http://www.kidsproof.nl/Breda/eropuit!

Asterdplas

Rietdijk 8

4823 ZK Breda

Prijs Gratis.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie bij Deltapark Neeltje Jans

Kom lekker uitwaaien bij Deltapark Neeltje Jans in de meivakantie

Chassé Cinemini | Films voor de allerkleinsten

Zacht geluid, gedimd licht en de kinderen kunnen gewoon bewegen en reageren; superleuk film kijken!

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Breda tijdens de meivakantie?

Meivakantie op Slot Loevestein: avontuur voor kinderen

Van speurtochten tot D-Day soldaten en tin gieten – dit is niet zomaar een dagje uit. Ontdek ze allemaal!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant voor je verzameld.

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Het is altijd leuk om van Koningsdag een leuk feest te maken. Wij hebben 17 oranje recepten voor Koningsdag gemaakt zodat je een lekker feestje kan vieren! Gezellig met de kinderen de keuken en oranje lekkernijen maken.

12 kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag!

26 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief