Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom je badmintonnen?

Badminton Club 's-Hertogenbosch is de grootste badmintonverening van Den Bosch en omgeving!

Sportiviteit en gezelligheid gaan hand in hand bij deze club. Een gezellige vereniging waar van beginnend tot (sub)topniveau gespeeld kan worden door mensen tussen de 8 en de 88 jaar. Kom een keer langs op een van de vele speelavonden om dit te ervaren!

Er spelen op dit moment enkele tientallen kinderen badminton bij BCH. Sommige kinderen vinden het heel erg leuk om te trainen, nieuwe dingen te leren en partijen te spelen in de sporthal. Ieder jeugdlid dat bij ons speelt krijgt training. Andere kinderen vinden het een uitdaging om naast het trainen ook competitie te spelen.

Voor badminton heb je weinig sportspullen nodig. Een sportbroekje of rokje en een shirt zijn in het begin het belangrijkst. Een racket kun je in de proefperiode lenen.  Kom op maandagavond om 18:30 uur naar Sporthal de Schutskamp en meld je bij de trainers. Je mag drie keer gratis meedoen.

Meer informatie vind je natuurlijk op hun website, klik hiervoor door op de roze button! Andere leuke sporten bij jou in de buurt vind je in ons overzicht!

BCH Badminton

De Eendenkooi 1

5223 KG 's-Hertogenbosch

Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de webstie
Toon op kaart

Meer inspiratie

Aanbeveling

Muziekles bij Music’scool

Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar

Kabouterhockey!

Kabouterhockey bij MHC Rosmalen en HC MOP (Vught): Plezier voor de kleintjes!

Judoschool Kradolfer

Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!

Monkey Moves & Freerun073 – Multisport en Freerunlessen

Laat je kinderen klimmen, klauteren en rennen tijdens multisport- en freerunlessen in Den Bosch!

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief