Bounce & Beats in Rosmalen
Bounce samen met je leeftijdsgenoten op de beats bij Danscentrum Rosmalen!
Ben jij een kleine danstalent? Dan is Bounce & Beats bij Danscentrum Rosmalen échte iets voor jou!
Bounce & Beats is een coole les dat door Tamara wordt gegeven en waar je spelenderwijs leert om op de ritmes en beats van de muziek te bewegen. Een les waarin gedisciplineerd het plezier voor dans en muziek, in teamverband, bij gebracht wordt. Fun, fun, fun daar draait het om!
Praktisch
Duur les: 30 minuten en 45 minuten
Leeftijd: 2-4 en 4 – 6 jaar
Zin om te bouncen op de beats? Klik op de roze button en meld je aan voor een gave dansles!
Danscentrum Rosmalen
Rosmalen
Openingstijden
Prijs
2 - 4 jaar: €85 per lesjaar 4 - 6 jaar: €110 per les jaar
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Aanbeveling
Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar
Kabouterhockey!
Kabouterhockey bij MHC Rosmalen en HC MOP (Vught): Plezier voor de kleintjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
22x creatief met kerstballen!
Het is weer tijd voor een mooie versierde kerstboom in huis! Natuurlijk is het superleuk om samen met de kinderen te knutselen. Daarom hebben wij 21 te gekke tips voor je op een rijtje gezet zodat je een eigen kerstbal of kersthanger voor in de boom kunt maken.
DE LEUKSTE KERSTMARKTEN VOOR KINDEREN IN EN OM DEN BOSCH!
Heerlijk over de kerstmarkt struinen, warme chocolademelk en gluwein, al het moois bewonderen en over al twikkelende lichtjes! Ontdek dit gezellige lijstje met kerstmarkten in Den Bosch, Vught, Heusden en nog meer leuke plekken..