
Fluit & zo
Fluit de sterren van de hemel met Fluit en Zo uit Den Bosch!
Vind jij het geluid van een dwars- en of blokfluit ook zo mooi en intens? Leer dit mooie instrument te bespelen met Fluit & Zo uit Den Bosch!
De mooiste tonen willen spelen met een dwars- of blokfluit, dat leer je van Renske van Fluit & Zo. Al van af jonge leeftijd heeft zij grote interesse in muziek, theater, dans en andere kunstvormen. Naast de Conservatorium in Maastricht heeft zij ook Muziekwetenschap gestudeerd aan de Universiteit. Sinds 2010 is zij haar eigen lespraktijk begonnen en wilt ze haar passie overbrengen aan iedereen die de liefde voor dit instrument deelt.
Wil jij leren hoe je een dwars- of blokfluit bespeelt? Neem dan nú contact op met Renske door op de roze button hieronder te klikken.
Meer inspiratie


Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar
Dansen bij Geraldine
Voor iedereen die van dans en ballet houdt, danst bij Dans & Balletstudio Geraldine in Rosmalen.
MONKEY MOVES DEN BOSCH!
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?