Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fluit & zo

Fluit de sterren van de hemel met Fluit en Zo uit Den Bosch!

Vind jij het geluid van een dwars- en of blokfluit ook zo mooi en intens? Leer dit mooie instrument te bespelen met Fluit & Zo uit Den Bosch!

De mooiste tonen willen spelen met een dwars- of blokfluit, dat leer je van Renske van Fluit & Zo. Al van af jonge leeftijd heeft zij grote interesse in muziek, theater, dans en andere kunstvormen. Naast de Conservatorium in Maastricht heeft zij ook Muziekwetenschap gestudeerd aan de Universiteit. Sinds 2010 is zij haar eigen lespraktijk begonnen en wilt ze haar passie overbrengen aan iedereen die de liefde voor dit instrument deelt. 

Wil jij leren hoe je een dwars- of blokfluit bespeelt? Neem dan nú contact op met Renske door op de roze button hieronder te klikken.

Fluitenzo

Mail direct

Mail direct naar Fluitenzo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

MONKEY MOVES DEN BOSCH!

Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.
Aanbeveling

Muziekles bij Music’scool

Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar

Judoschool Kradolfer

Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!

Kindertheater!

Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe spots om te sleeën met kinderen in en om Den Bosch en Noordoost-Brabant

Zoek je plekken om te sleeën met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed.

Sneeuwvrije uitjes met kinderen in en om Den Bosch

Zoek je sneeuwvrije uitjes met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed. Leuk… maar ook even schakelen. Gelukkig zijn er in en om Den Bosch genoeg sneeuwvrije uitjes waar je met kinderen terechtkunt, ook als buiten alles wit is. Van binnenactiviteiten tot warme, overdekte plekken: dit zijn fijne ideeën voor een geslaagde sneeuwdag.

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

IJSBELLEN BLAZEN!

Brrr wat is het koud buiten! Maar dat vinden we helemaal niet erg want als het vriest kun je de mooiste kunstwerken maken. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze gave ijsbellen?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief