Zangworkshop of cursus
Leer je zangstem verder ontwikkelen met de zanglessen van Marc van Creij - Muziektheater uit Den Bosch.
Wil jij heel graag leren zingen of ben jij al een tijdje bezig, maar wil je daar nog beter in worden? Dan zijn de zanglessen van Marc van Creij – Muziektheater uit Den Bosch écht iets voor jou!
Tijdens de workshop of cursus wordt er ingegaan op zowel de techniek als de interpretatie van het repertoire en wordt je begeleidt op een keybord. Zowel beginnende als gevorderde zangers en zangeressen kunnen bij Marc van Creij – Muziektheater les volgen, omdat de persoonlijke ontwikkeling en het plezier voorop staan. Leer zingen als Beyonce, Justin Bieber of Adele!
Marc van Creij Muziektheater is een jonge, gepassioneerde en enthousiaste theater- en zangleraar die heeft gestudeerd aan het Conservatorium van Brussel en Tilburg. Marc draagt zijn passie graag over aan anderen. Hij heeft in grote stukken gespeeld zoals ‘De Drie Musketiers’, ‘Jesus Christ Superstar’, ‘Titanic de Musical’, ‘Evita’ en nog vele anderen.
Praktisch
Duur: 1 uur per les
Overige: individueel of groepsverband, en het is mogelijk om aan het eind van de cursus een lied op te nemen.
Naast cursussen biedt Marc ook workshops aan tijdens kinderfeestjes of kun je hem inhuren als zanger, danser of acteur.
Marc van Creij - Muziektheater
's-Hertogenbosch
Prijs
Zangles: vanaf €20,-Meer inspiratie
Kindertheater!
Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!
Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar
MONKEY MOVES DEN BOSCH!
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kerststallen en kribbetjesroutes in en om Den Bosch!
Wij vinden het altijd zo'n leuk uitje, een bezoekje aan de kerststal! Helemaal tijdens de kerstvakantie! Ook zijn er leuke routes en speurtochten te doen langs allerlei verschillende kerstallen. Ontdek hier onze favourite!
20 x Hapjes voor het kerstdiner op school
Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.