Clownerie voor kinderen
CLOWN MET POPCORN EN SPRINGKUSSEN EEN COMPLEET FEESTPAKKET!
Vind jij het leuk om iedereen aan het lachen te maken? Ben jij een échte grappenmaker? Neem dan een kijkje in de wereld van Circus Evertz in Den Bosch.
De Clown heeft een springkussen opgezet en als alle kinderen binnen zijn is het tijd om in een kleine kindershow het feestvarken in het zonnetje te zetten (springkussen is dan even uit).
Daarna gaat het springkussen weer op en gaat de clown snel aan de slag om verse popcorn te bakken. Aan het einde van de dag worden alle kinderen nog getrakteerd op een leuke ballonfiguur !
Duur : Maximaal 4 uur kinderpret.
Klik op de roze button voor meer info!
Meer inspiratie
Monkey Moves & Freerun073 – Multisport en Freerunlessen
Laat je kinderen klimmen, klauteren en rennen tijdens multisport- en freerunlessen in Den Bosch!
Aanbeveling
Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch