Toneelles voor iedereen!
Iemand anders en toch lekker jezelf zijn? Dat kan bij Ekt! Eigenwijs Kindertheater in Den Bosch!
Wat een leuke en fijne theaterschool is Ekt! Iedereen vanaf 7 jaar kan hier verschillende lessen volgen. Bij de toneellessen ligt de nadruk op toneelspelen. Maar als je daarnaast beter wilt leren zingen kan dat ook. Speciaal voor jou heeft Ekt musicallessen.
Bij beide cursussen schrijft de docente aan de hand van improvisaties en speloefeningen een prachtig script. Met dat script maak je samen een mooie voorstelling! En, iedereen mag meedoen. Er zijn geen audities, omdat het bij Ekt! gaat om plezier en niet om de prestatie. En zo is het!
Doe jij komend schooljaar ook mee? Klik dan snel op de roze button voor meer informatie en meld je aan..
Ekt! Eigenwijs Kindertheater
Patagonstraat 2
5237 NE 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x de leukste Moederdag brunch, lunch en high tea in Den Bosch
Op Moederdag mag alles een beetje extra: een extra croissantje, een extra dikke knuffel van de kids en vooral extra veel gezelligheid. En weet je wat écht telt? Dat mama haar koffie warm kan opdrinken. Dus hup, laat die ontbijtbordjes thuis staan en neem haar mee naar een van deze fijne adresjes in Den Bosch. Brunch, lunch of high tea – hier vind je 5 heerlijke plekken waar mama’s én kinderen gezellig aan tafel schuiven.
10x De Leukste Moederdag uitjes!
Op Moederdag zijn alle moeders jarig, op Moederdag vieren alle moeders feest! Wij verzamelden de leukste tips & uitjes voor Moederdag. Ontdek ze allemaal!