Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Maak muziek met MusiCare

Een praktijk voor muziekles én persoonlijke ontwikkeling, dat is MusiCare in Vught!

Altijd al een instrument willen leren bespelen? En wil je weten hoe je jezelf (en de wereld om je heen) beter leert kennen? Dat kan bij MusiCare in Vught! 

MusiCare in Vught heeft een unieke methode ‘The MusiCare methode’ ontwikkeld, waarbij je door middel van het maken van muziek jezelf én de wereld om je heen beter leert kennen. De methode verbindt muziek met persoonlijke ontwikkeling en dient om overeenstemming te bereiken tussen denken, voelen en doen. Of je nu wilt leren pianospelen, liedjes wilt leren schrijven, wilt leren omgaan met je adhd, geen studiekeuze kunt maken of gewoon een keer wilt winnen met Singstar, bij MusiCare in Vught zorgen ze dat je samen dat jouw doel behaalt.

Wil je weten hoe MusiCare jouw de sterren van de hemel laat spelen? Klik op de roze button! 

TIP: Je kunt er ook jouw kinderfeestje vieren. Dat wordt een muzikaal feestje! 

MusiCare

Reutsedijk 10

5264 PC Vught

Openingstijden Klik op de roze button, zoek jouw favoriete muziekles op voor een compleet overzicht aan lesdagen/-tijden.
Prijs Klik op de roze button voor actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar MusiCare

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Judoschool Kradolfer

Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!

MONKEY MOVES DEN BOSCH!

Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.
Aanbeveling

Muziekles bij Music’scool

Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar

Kindertheater!

Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Kidsproof Den Bosch Move Challenge

Doe onze move, doneer €1 en help Spieren voor Spieren

16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!

Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief