Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heb jij Urbanstylz?

Leer vette moves met dansschool Urbanstylz in Elshout en dans de sterren van de hemel!

Kan jij niet stilstaan bij het horen van muziek? En zou jij een willen schitteren op het podium? Leer dan vette moves bij Dansschool Urbanstylz in Elshout! 

Dans is leuk, gaaf en cool! En helemaal bij Dansschool Urbanstylz in Elshout. Samen met Hanneke Rozenbrand leer jij stoere pasjes en zet je een gave choreografie in elkaar. Schitter op het podium en dans de sterren van de hemel. Zo gaaf! 

Wil jij leren hiphop dansen of op streetdance? Klik op de roze button en neem contact op met Hanneke.

Locaties:
Anton Pieckplein 71
Voorste Venne
5151 LZ Drunen

En

Sporthal de Slagen 
De Gaard 2 
5146 AW Waalwijk

Urbanstylz

Mail direct

Mail direct naar Urbanstylz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Den Bosch

Meer inspiratie

MONKEY MOVES DEN BOSCH!

Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.

Kindertheater!

Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!

Judoschool Kradolfer

Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Aanbeveling

Muziekles bij Music’scool

Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

Feest: tijd om te trakteren!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief