Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heb jij Urbanstylz?

Leer vette moves met dansschool Urbanstylz in Elshout en dans de sterren van de hemel!

Kan jij niet stilstaan bij het horen van muziek? En zou jij een willen schitteren op het podium? Leer dan vette moves bij Dansschool Urbanstylz in Elshout! 

Dans is leuk, gaaf en cool! En helemaal bij Dansschool Urbanstylz in Elshout. Samen met Hanneke Rozenbrand leer jij stoere pasjes en zet je een gave choreografie in elkaar. Schitter op het podium en dans de sterren van de hemel. Zo gaaf! 

Wil jij leren hiphop dansen of op streetdance? Klik op de roze button en neem contact op met Hanneke.

Locaties:
Anton Pieckplein 71
Voorste Venne
5151 LZ Drunen

En

Sporthal de Slagen 
De Gaard 2 
5146 AW Waalwijk

Urbanstylz

Mail direct

Mail direct naar Urbanstylz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Den Bosch

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

23 tips voor Pinksteren met kinderen!

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief