Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eten bij Tante Pietje

Lekker eten en genieten van bourgondische sfeer dat kan bij Bistro Tante Pietje in Den Bosch!

Houdt jij van lekker eten en ben je een échte bourgondiër? Dan bij je voor een heerlijk lunch of diner bij Bistro Tante Pietje in Den Bosch aan het juiste adres. 

Genietend van de bourgondische sfeer en een heerlijke lunch of diner samen met je kind? Dat vind je bij Bistro Tante Pietje. Voor zowel de grote als de kleine eter hebben heerlijke gerechten om je vingers bij af te likken. Nog leuker is dat voor de kleine eters er bij Tante Pietje een speciale menukaart is. Dus eet mee met de groten, maar in een portie dat voor jou genoeg is. Daarnaast zijn alle menu’s aan te passen naar vegetarisch, glutenvrij of naar een bepaald dieet. 

Super leuk en gezellig restaurant waar de kleine bourgondiër meer dan welkom is! 

Bistro Tante Pietje

Korte Putstraat 14

5211 KP 's-Hertogenbosch

Openingstijden Alle dagen van de week vanaf 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Bistro Tante Pietje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief