Eten bij ’t Spoor
Lekker eten en drinken bij het kindvriendelijk Restaurant 't Spoor in Sprang-Capelle.
In een voormalig stationskoffiehuis in Sprang-Capelle zit een kindvriendelijk Restaurant ’t Spoor met een fantasierijke menukaart.
Restaurant ’t Spoor serveert gerechten uit de Franse keuken en hebben daarbij ook aan de kleine gasten gedacht. Zo kan de kleine gast kiezen voor 1 gang (voor- hoofd of dessert) of een combinatie daarvan (Altijd Feest: kindermenu). Tijdens het wachten kunnen de kleintjes zich vermaken in de Jungle speelkamer waar er genoeg te beleven, leren en ervaren is. Er is een kinderjuf aanwezig en er hangen beeldschermen in het restaurant zodat je je kleintje nog kan zien spelen.
Eten bij Restaurant ’t Spoor is gezellig voor het hele gezin!
Restaurant 't Spoor
Wendelnesseweg-Oost 4
5161 ZA Sprang-Capelle
Openingstijden
Woensdag - Zaterdag: vanaf 17.00 uurZondag: vanaf 16.00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!