Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lunchen in een kasteel!

Hoe gaaf! Lunchen in een écht Kasteel in Vught

Heerlijk vertoeven bij Brasserie Catharina van Maurick.

Zo geniet je van een gastronomische high tea of lunch in een écht kasteel. Je waant je op een landgoed als een echte prins of prinses.

Tip 1: Tegenover de brasserie spot je de fundamenten van wat in de rijke geschiedenis van Kasteel Maurick een uitkijkpunt was. In 1629 woonde het gezin van prins Frederik Hendrik van Oranje op het landgoed van Kasteel Maurick. Tegenover het kasteel “Oud Herlaer” aan de rivier de Dommel stond dit uitkijkpunt. Daar konden de mensen mee kijken naar de strijd tussen de Prins en de Spanjaarden.

Tip 2: Heb jij de reigers al eens gespot bij Kasteel Maurick? De broedperiode van reigers loopt van ongeveer februari tot mei. In die tijd zijn er regelmatig reigers te spotten op het prachtige landgoed! De reigers hebben namelijk nesten in het reigerbos dat parallel loopt aan de A2. Terwijl jij dus geniet van een heerlijke high tea of lunch op het intieme terras, kan het zomaar zijn dat er een reiger langs vliegt. Ook landt er wel eens een ooievaar op het voormalige koetshuis op ons landgoed.

Voor meer info, klik op de roze button!

Kasteel Maurick

Maurick 3

5261 NA Vught

Mail direct

Mail direct naar Kasteel Maurick

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!

Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief