
Bossche Nieuwjaarsduik!
Duik samen het nieuwe jaar in tijdens de Bossche Nieuwjaarsduik bij het Engelermeer!
Begin het nieuwe jaar met een frisse duik in het Engelermeer. Kom samen met je vrienden en familie. Om 13:00 uur duiken we met zijn allen, jong en oud, lid of geen lid, het Engelermeer in om te vieren dat we weer een mooi watersportjaar voor de boeg hebben.
Na een warme douche staat er chocolademelk en erwtensoep voor je klaar in het WVE clubhuis!
Deelname is gratis. Graag aanmelden via de roze button!
Veel plezier!
Voor meer info, klik op de roze button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Kermis in en om Den Bosch September!
Naar de kermis is een perfect uitje voor kinderen. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes en genieten van het lekkere eten. In de regio Den Bosch zijn er heel veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!