Kermis in Liempde
Muziek, attracties en volop gezelligheid voor jong en oud in Liempde!
De kermis in Liempde krijgt weer een feestelijke opening.
Kermis Liempde 3 t/m 7 augustus 2024
Opening zaterdag middag 16:00 uur! Zorg dat je erbij bent.
Laat je Schminken, een tattoo zetten of ga op de foto met een Mario of een van zijn vrienden.
In Liempde is de kermis van 3 tot en met 7 augustus 2024 !
Veel plezier!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Café het Groene Woud
Kasterensestraat 23
5298 NV Liempde
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Vakantie op GeoFort
Een vakantiedag op GeoFort betekent workshops, water, bouwen en Minecraft!
Familiespellen in het Museum!
Ben jij een échte speurneus? Doe de safari speurtocht bij Het Noordbrabants Museum in Den Bosch!
Voorjaar Slot Loevestein
In de voorjaarsvakantie is er van alles te doen op Slot Loevestein! Kom je ook?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!
Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Toffe Eropuit tips voor in het voorjaar met kinderen!
Vier het voorjaar! Begint het het bij jullie ook al te kriebelen? Je hoort de vogeltjes fluiten, de eerste lente zonnestralen schijnen op je gezicht en je ziet iedereen weer lekker veel buiten! Tijd om eropuit te gaan met het gezin. Hieronder de leukste tips met kids!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!