Bourgondiërs opgelet!
Ook dit jaar zal het Festival Trek neerstrijken in Den Bosch! Een bourgondisch festival voor jong en oud!
Bossche Bourgondiërs!
Vanaf vrijdag 27 t/m zondag 29 juni 2025 staat De Pettelaarse Schans in het teken van ongedwongen genieten van lekker eten, live muziek en theater, oftewel: het gratis toegankelijke Festival TREK! Een smakelijke ontdekkingsreis door het ruime aanbod streetfood.
Bijzondere acts van jonge theatermakers en intieme live performances maken een bezoek aan TREK compleet. Een dagje TREK is een smaak- en sfeervolle middag, avond of dag uit voor iedereen. Het enige wat je nodig hebt is leuk gezelschap, lekkere trek en een goed humeur.
Gratis toegankelijke festival en geschikt voor jong en oud!
Heb jij er al TREK in?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Vanaf 27 juni t/m 29 juni 2025
Meer inspiratie
Sinterklaasvoorstelling 4+
Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!
Fandag Ozosnel!
Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!
Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint
Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?