Bourgondiërs opgelet!
Ook dit jaar zal het Festival Trek neerstrijken in Den Bosch! Een bourgondisch festival voor jong en oud!
Bossche Bourgondiërs!
Vanaf vrijdag 27 t/m zondag 29 juni 2025 staat De Pettelaarse Schans in het teken van ongedwongen genieten van lekker eten, live muziek en theater, oftewel: het gratis toegankelijke Festival TREK! Een smakelijke ontdekkingsreis door het ruime aanbod streetfood.
Bijzondere acts van jonge theatermakers en intieme live performances maken een bezoek aan TREK compleet. Een dagje TREK is een smaak- en sfeervolle middag, avond of dag uit voor iedereen. Het enige wat je nodig hebt is leuk gezelschap, lekkere trek en een goed humeur.
Gratis toegankelijke festival en geschikt voor jong en oud!
Heb jij er al TREK in?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Vanaf 27 juni t/m 29 juni 2025
Meer inspiratie
Sinterklaasvoorstelling 4+
Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!
Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint
Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!
Fandag Ozosnel!
Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.