Paasbrunch GeoFort
Smul tijdens Pasen met het hele gezin van een uitgebreid paasbuffet op GeoFort!
Kom op 1e of 2e paasdag naar de paasbrunch bij GeoFort. Er staat een uitgebreid paasbuffet met (h)eerlijke seizoens- en streekproducten voor je klaar van 11:00 tot 13:00 uur.
Geniet van een uitgebreid buffet met een assortiment aan broodjes, soep, salade en vers fruit. Ook is er een assortiment van heerlijke zoete lekkernijen waaronder petit fours, mini muffins en paaseitjes. De paasbrunch is inclusief fruitsappen, melk, koffie, thee en water.
Rondom de brunch zijn er ook allerlei familieactiviteiten te beleven. Bewonder een spectaculaire roofvogelshow of doe mee aan de speciale Minecraft paasworkshop. In het theater wordt een Paashaas uit de hoge hoed getoverd en over het hele terrein liggen codes verstopt voor de Paasspeurtocht.
Let op! Niet iedere activiteit is elke dag van het Paasweekend te doen.
Klik voor meer informatie over deze paasbrunch bij GeoFort op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Weekend van het Varken bij Kato Boerderij
Biggetjes knuffelen, ponyrijden, klimmen én lekker spelen op de boerderij!
OPEN MONUMENTENDAG
Wil jij een keer een monument bekijken? Kom dag 12 en 13 september 2026 naar de opendag.
Buitenbios Vught!
Toffe buitenbios, speciaal voor kids! Kom naar deze unieke film locatie en geniet van een familiefilm!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving
🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!