Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderrondleidingen!

Kom tijdens de schoolvakanties naar Kasteel Ammersoyen en doe mee aan de kinderrondleiding!

Een rondleiding speciaal voor kinderen door kasteel Ammersoyen.

De kinderen mogen zich eerst verkleden tot jonkvrouw of ridder, daarna gaan ze met de gids een tour maken door het kasteel. Voor even waan je je een echte ridder of jonkvrouw!

Onderweg zie je onder meer torenkamers, de ridderzaal, ‘plonsplees’ en schatkisten en overal zitten spannende luikjes. Via trappen in de muren klimmen we naar de wapenkamer waar jullie harnasonderdelen mogen passen. De rondleider vertelt jullie leuke weetjes en mooie verhalen. Onderweg zie je onder meer torenkamers, de ridderzaal, ‘plonsplees’ en schatkisten. Via trappen in de muren klimmen jullie naar de wapenkamer waar jullie harnasonderdelen mogen passen.

Goed om te weten:
Meest geschikt voor kinderen van  6 t/m 12 jaar
De kinderrondleiding duurt ongeveer 75 minuten

Wat een superleuke activiteit voor in de schoolvakantie met het hele gezin! Er zijn ook leuke Wapenschil Workshops. 🙂

Klik op de roze button en reserveer kaartjes.

 

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Kasteel Ammersoyen

Kasteellaan 1

5324 JR Ammerzoden

Mail direct

Mail direct naar Kasteel Ammersoyen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

Sinterklaasvoorstelling 4+

Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!

Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint

Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!

Doornroosje de Musical (4+)

Sprookjesachtig mooi familiefeest!

Uitgelicht

Het Mediamuseum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief