
Kinderworkshop!
Kom tijdens lekker knutselen bij Nicole Kidsart in Den Bosch
Vele CREATIEVE workshops voor kinderen van 4 tot 12 jaar!
Dit voorjaar bied Nicole Kidsart wederom weer diverse workshops aan.
Woensdag 24 april
14.00 – 15.00 uur DROMENVANGER MAKEN
15.15 – 16.45 uur TIE DYE T-SHIRTS MAKEN
Vrijdag 3 mei
14.00 – 15.00 uur ZEEPJES MAKEN
15.15 – 16.45 uur KNUFFELS MAKEN
Woensdag 5 juni
14.30 – 15.30 uur ZEEPJES MAKEN
15.45 – 17.15 uur KNUFFELS MAKEN
Vrijdag 14 juni
14.30 – 15.30 uur DROMENVANGER MAKEN
15.45 – 17.15 uur TIE DYE T-SHIRTS MAKEN
Donderdag 20 juni
14.30 – 15.30 uur SIERADEN MAKEN
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!
Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:
