Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Keinderoptocht!

Doe mee aan de Keinderoptocht op carnavalsdinsdag in Oeteldonk!

Kom kijken naar de Keinderoptocht en wie weet zie je je buurmeisje, neefje, broertje of misschien Z.K.H. Jeugdprins Ruben I wel!
Wil je meedoen met Keinderoptocht? Schrijf je dan op de dag zelf in bij het inschrijfpunt in de Karrenstraat.

Je kan je ook van te voren aanmelden. Stuur dan je naam, leeftijd, contactgegevens en in welke categorie je wilt deelnemen naar: commissieko@outlook.com

Het thema van carnaval 2025 is ‘Oeteldonk Om Te Zoene!’. Het is leuk als je iets maakt wat hiermee te maken heeft, maar het móet niet. Natuurlijk mag je ook zelf muziek maken in de optocht! Denk er wel aan dat dat alleen muziek mag zijn ‘zonder stroom’, dus geen versterker. Natuurlijk mogen een toeter, trompet, trommels, etc. wel! Als je iets wilt rollen, duwen, trekken of bewegen, moet je ervoor zorgen dat je hier geen motor voor nodig hebt.

Het programma:
• Om 12:11 uur verzamelen we in De Karrenstraat. Bij het inschrijfpunt (herkenbaar aan de vlaggen / vaandels) kun je je inschrijven.
• Voordat we vertrekken kijkt de jury naar je knutsels.
• Om 13:11 vertrekken we. Onder begeleiding van diverse carnavalsclubkes lopen we de route.
• Om 14:11 komen we aan in het Hoftheater der Amadeiro’s.
• Rond 14:55 is de prijsuitreiking.

De route van de Keinderoptocht is als volgt (onder voorbehoud):
Karrenstraat – Visstraat – Hooge Steenweg – Pensmarkt – Schapenmarkt – Markt (stadhuis) – Hinthamerpromenade – Torenstraat – Parade – Hoftheater der Amadeiro’s (via de hoofdingang).

Superleuk! Klik op de roze button voor alle informatie!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Oeteldonksche Club van 1882

's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Oeteldonksche Club van 1882

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kerst op Kasteel Heeswijk

Fonkelende lichtjes, verhalen en kerstgezelligheid

Kerstvakantie bij GeoFort

Ontdek deze vakantie planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Het Zuiderlicht

Beleef de magie van het Zuiderlicht in Den Bosch! Een festival vol licht en verbinding tijdens de winter!

Bosch Winters Paradepaardje

Kom schaatsen op de Parade in Den Bosch en beleef de geweldige winterse sferen tijdens de kerstvakantie!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x Nieuwjaarsduik 2026!

Bij ons staat hij al heel lang op het lijstje maar nog nooit afgevinkt: De Nieuwjaarsduik op 1 januari 2026! Terwijl er genoeg locaties in en om Den Bosch zijn waar je mee kunt doen met de nieuwjaarsduik. Nnatuurlijk met erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en Unox muts. We zetten ze voor je op een rij!

26x de leukste kerstfilms & kerstseries

Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.

16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!

Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief