Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Keinderoptocht!

Doe mee aan de Keinderoptocht op carnavalsdinsdag in Oeteldonk!

Kom kijken naar de Keinderoptocht en wie weet zie je je buurmeisje, neefje, broertje of misschien Z.K.H. Jeugdprins Cas I wel!
Wil je meedoen met Keinderoptocht? Schrijf je dan op de dag zelf in bij het inschrijfpunt in de Karrenstraat.

Je kan je ook van te voren aanmelden. Stuur dan je naam, leeftijd, contactgegevens en in welke categorie je wilt deelnemen naar: commissieko@outlook.com

Het thema van carnaval 2026 is ‘Gaode Mee’. Het is leuk als je iets maakt wat hiermee te maken heeft, maar het móet niet. Natuurlijk mag je ook zelf muziek maken in de optocht! Denk er wel aan dat dat alleen muziek mag zijn ‘zonder stroom’, dus geen versterker. Natuurlijk mogen een toeter, trompet, trommels, etc. wel! Als je iets wilt rollen, duwen, trekken of bewegen, moet je ervoor zorgen dat je hier geen motor voor nodig hebt.

Het programma:
• Om 12:11 uur verzamelen we in De Karrenstraat. Bij het inschrijfpunt (herkenbaar aan de vlaggen / vaandels) kun je je inschrijven.
• Voordat we vertrekken kijkt de jury naar je knutsels.
• Om 13:11 vertrekken we. Onder begeleiding van diverse carnavalsclubkes lopen we de route.
• Om 14:11 komen we aan in het Hoftheater der Amadeiro’s.
• Rond 14:55 is de prijsuitreiking.

De route van de Keinderoptocht is als volgt (onder voorbehoud):
Karrenstraat – Visstraat – Hooge Steenweg – Pensmarkt – Schapenmarkt – Markt (stadhuis) – Hinthamerpromenade – Torenstraat – Parade – Hoftheater der Amadeiro’s (via de hoofdingang).

Superleuk! Klik op de roze button voor alle informatie!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Oeteldonksche Club van 1882

's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Oeteldonksche Club van 1882

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Vier dierendag tussen buitenvarkens

Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!

Kinderboeken Voorleesroute in Den Bosch

Van verhaal naar verhaal door de Bossche binnenstad!

Dierendag tussen de alpaca’s in Vorstenbosch

Voer de alpaca's extra veel lekkers, ga op speurtocht en profiteer van leuke 1+1-acties tijdens Dierendag

Zet jezelf in de spotlights in Berlicum

Spot aan… deze keer ben JIJ de ster!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

10x leuke Dierendag uitjes met kinderen in Den Bosch en omgeving

Zondag 4 oktober 2026 is het Dierendag! En dat vieren we natuurlijk samen met de dieren. Knuffel met boerderijdieren, maak een groentetaart, neem je knuffel mee naar de dokter of ga samen met je eigen huisdier op de foto. Dit zijn onze favoriete Dierendag uitjes in Den Bosch en Noordoost-Brabant.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Kinderboekenmaand bij Huis73

Boekenwurmen én podiumbeestjes! Bij Huis73 blijven boeken niet op de plank. Ze springen tot leven met dans, theater, rap en creativiteit. Heel oktober staat de spot aan. In welk verhaal stapt jouw kind?

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!