Meej oe keinder!
Meej oe keinder d'n Uilenburg bij Bakkerij Royal!
Gelijk na schooltijd op vrijdag 28 februari 2025 om 12.33 uur starten ze bij Bakkerij Royal weer met diverse activiteiten voor kinderen. Schminken, loterij, spelletjes en snoepen.
De kaartjes voor de kinderen kosten €7,- De begeleiding mag gratis mee naar binnen!
Met het kaartje ontvangen kinderen een lunchpakket (goed eten is een must met deze dagen), snoep, ranja, loterij en een broodje hotdog.
Kaarten kunnen vooraf gekocht worden bij Bakkerij Royal op=op
Vrijdag 28 februari 2025
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!