Denderdeur 11-11!
Het feest voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar!
Het feest voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar Dendert Deur!
Nieuw dit jaar Denderdeur op 11-11! Meer info volgt snel!
Maar liefst drie avonden kun je met je vrienden en vriendinnen samenkomen om een vergimmes vette carnaval te vieren. En wat nog vetter is, ouders zijn niet welkom! Onze dj’s zorgen voor een goede mix tussen popmuziek en carnavalskrakers, dus zorg dat je erbij bent!
Voor meer info kijk op www.facebook.com/denderdeur of e-mail naar ppcjeugdzaken@oeteldonk.org.
De deuren gaan open om 19:45 uur en ophalen is mogelijk vanaf 22:45 uur.
De kaartverkoop voor dit evenement start op 27 januari om 11:11 uur via de website ticketpoint.nl.
Toegang: € 7,- p.p. kaarten online bestellen via de roze button!
Wanneer: 10, 11 en 12 februari 2024
Hoe laat: 20.55 – 22:55 uur
Waar: Podium Azijnfabriek Den Bosch
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Podium Azijnfabriek Den Bosch
Triniteitstraat 19
5211 KW 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?