Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op Sjouw meej oe Jong!

Alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!

Het kindercarnavalsevenement van Oeteldonk begint vrijdagmiddag op vrijdag 13 februari 2026 om 13:11 uur en duurt tot 16:11 uur en alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!

Natuurlijk kun je ook dit jaar gezellig met of zonder jong naar De Graven van Leuven komen op de vrijdag van carnaval! De kids krijgen een lekker lunchpakketjes met lunch, lekkers, drinken en vertier.

Gezelligheid vanaf 13.11 tot 16.11 voor de jong en zeker voor de vaders, moeders en wat er ook altijd mee komt! Vanaf 16.11 is het meer echt iets voor de ouders, dus laat die oppas op tijd komen!

Nieuw dit jaar (alle carnavalsdagen)
Veur dun 1e keer hebben ze deez jaor unne dansplek veur de jong. Un keinder-only-zone waor ze hun moves op alle oeteldonkse muziekskes volop kenne showen.

Klik op de roze button voor je tickets!

Data:

  • vrijdag 13 februari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Café de Graven van Leuven

Wolvenhoek 8

5211 HH 's-Hertogenbosch

Toon op kaart

Meer inspiratie

Aanbeveling

Het beste van mij (4+)

Een vrolijk-verwarrend optreden vol muziek en humor!

Film kijken in het Golfbad Oss

Film kijken in het Golfbad Oss: dobberen & kijken tegelijk

Struikroven Berghem

Samen Struikroven in Berghem: red planten en ga met groen naar huis

Keinderkupkesfestival 2026

Echte feestneuzen vieren carnaval bij in het KKF, dit jaar in het Pezerikkengat!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!

Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief