kinderKUNSTlab
Ga aan de slag met creatieve projecten tijdens kinderKUNSTlab in Vught!
Op woensdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur kunnen kinderen van 6 t/m 12 jaar volop experimenteren met creatieve projecten bij het kinderKUNSTlab.
Iedere twee weken is een er nieuw project. KinderKUNSTlab werkt met uiteenlopende materialen, en ontdekken al creeerend de verschillende mogelijkheden hiervan.
Vaak zullen dit materialen zijn die bij de kinderen niet of nauwelijks bekend zijn, en die dus een extra uitdaging vormen. Er worden geen ´standaard knutsels´, 13-in-een-dozijn kunstwerken gemaakt. De eigen creativiteit van de kinderen staat voorop!
Buiten creatief bezig zijn is het ook ontzettend gezellig op ons KUNSTlab. Halverwege is er een pauze waarin de kinderen ranja met een (gezond) tussendoortje krijgen, en vaak sluiten we de les af met een spelletje.
Klik op de roze button voor meer info!
Elke woensdagmiddag
Stichting Jeugdwerk Rozenoord Vught
Brabantlaan 1
5262 EP Vught
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Tuinsessie: Familieconcert met Saartje Van Camp in de Citadeltuin
Zomerse middag voor gezinnen in Den Bosch
WINACTIE | Vaar gratis met het hele gezin door Den Bosch!
Win 2 uur GRATIS varen met het hele gezin bij Zelf Varen Den Bosch!
GeoCraft Summit 2026 Zomereditie
GeoFort opent haar poorten voor een hele dag vol Minecraft, daar wil je bij zijn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.