Blikvangers (1 t/m 5 jaar)
Een mix van beweging, dans en muziek, haakt aan bij de levensfase waarin de kinderen zich bevinden....
In het begin was de wereld onbevangen. Het leven was zó ongerept, dat nieuwsgierigheid geen last had van angst of boosheid. Als de open blik van degene die de wereld bekeek, zo ongerept was het.
De klank van water, de stroom van beweging, de natuur was woordeloos. Ontdekken was een peulenschil. Elke aanraking was het begin van een avontuur.
Twee dansers en een muzikant gaan terug naar dat begin met ongebruikelijke instrumenten en ongebruikelijke ontmoetingen, die vanzelfsprekend worden omdat ze er nu eenmaal zijn.
Brabant Cultureel:
“In de bijna drie kwartier die de voorstelling duurt, zitten de kinderen, zelfs de allerkleinsten bij hun ouders op schoot, geboeid te kijken naar wat zich voor hun ogen afspeelt. Ze vervelen zich geen moment en dat is een compliment, want kinderen beginnen zich onmiddellijk te roeren als het gebodene hen niet bekoort. (…) Het spel, een mix van beweging, dans en muziek, haakt aan bij de levensfase waarin de kinderen zich bevinden. Ze zijn permanent op ontdekkingsreis, alles is nieuw voor hen. De dansers verbeelden met veel inlevingsvermogen die nieuwsgierigheid, die verwonderde blik waarmee kleine kinderen naar de wereld om hen heen kijken.”
Datum: Vr 03 januari 2025 – 10:30 uur – Kerstvakantie
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Het Herfstfestival | BillyBird Hemelrijk
Beleef het Herfstfestival bij BillyBird Hemelrijk
Herfstvakantie bij de Verkadefabriek in Den Bosch
Monsters zoeken, spookpopjes maken en samen naar de film: wat kiezen jullie?
Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!
Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch
Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!