De Notenkraker (6+)
De Notenkraker, magie en betovering!
De eigentijdse versie van de Belgische choreograaf Jeroen Verbruggen bevat géén kerstboom, suikerfee of cadeautjes, maar wél alle magie en betovering die je bij De Notenkraker verwacht!
Introdans geeft het een eigenzinnige en eigenwijze touch. Een versie over het ‘kraken’ van je eigen schil, je eigen noot, om op die manier je ware identiteit te kunnen ontdekken.
Naast de bruisende choreografie, zijn ook zeker het ‘dromenlanddecor’ en de overdadige, barokke kostuums van het Parijse modeduo On Aura Tout, dat ook sterren als Beyoncé en Madonna kleedt, blikvangers.
“Het publiek, van jong tot oud, krijgt straks een geweldig festijn voorgeschoteld. De productie bruist, is feestelijk, loopt over van fantasie en aan alles merk je dat deze Notenkraker recht uit Jeroen Verbruggens hart komt.” aldus Introdans-directeur Roel Voorintholt. “Spectaculair, opzwepend, heerlijk spitsvondig én gevoelig” schreef Le Temps.
In zijn zinnenprikkelende versie blijft de choreograaf voor een groot deel trouw aan het originele Notenkraker-verhaal van E.T.A. Hoffmann. Alleen is Marie (in sommige balletversies Clara genoemd) bij hem geen jong, schattig meisje, maar een adolescent die zich verloren voelt in haar eigen lichaam en, in haar dromen, op zoek gaat naar zichzelf.
Datum: Ma 23 december 2024 – 19:00 uur
Klik op de roze button en bestel je tickets!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
Kaartverkoop jeugdtheater Verkadefabriek gestart: dit zijn de leukste kindervoorstellingen in Den Bosch
Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!
Avonturenpark De Bergen!
Wil je een dag vol met toffe activiteiten op een heerlijke plek? Kom dan naar Avonturenpark De Bergen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.