Toffe Fiep speurtocht!
Spelen, speuren en ontdekken tijdens de toffe Fiep Speurtocht in de mooie binnenstad van Zaltbommel!
De tekeningen van Fiep Westendorp wie kent ze niet? Jip & Janneke, Pluk, Pim en Pom, Otje en natuurlijk Floddertje of al die andere fantastische figuren. De verhalen die nooit vervelen om je kinderen of kleinkinderen voor te lezen. Fiep Westendorp is in 1916 in Zaltbommel geboren, ze zat daar op school, speelde met vriendinnen en maakte haar eerste tekeningen.
In de binnenstad van Zaltbommel kun je nog steeds heel veel ontdekken van Fiep
Kom spelen, speuren en ontdekken met Fiep Westendorp door de straten van de historische binnenstad van Zaltbommel.
De Fiep speurtocht is gratis en het gehele jaar te lopen.
Je kunt de speurtocht gratis downloaden via de roze button! Hier kun je ook je speurkaart downloaden. Je kunt je speurkaart ook ophalen bij de Hema, Bruna of het Stadskasteel Zatlbommel.
Als ja na het spelen, speuren en ontdekken met Fiep je speurkaart inlevert bij ’t Stadscafe, de Hema of ’t Stadskasteel ontvang je iets lekkers!
De speurtocht start op de stoep voor het Stadskasteel – Nonnenstraat 5 Zaltbommel.
Veel speur plezier!
Beleef Zaltbommel
Nieuwe Tijningen 2
5301 DA Zaltbommel
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Bevrijdingspicknick! Vieren, spelen en praten over vrijheid met je kind
Een kleedje, wat lekkers en een goed gesprek – zo vier je vrijheid met kinderen op 5 mei.
Kidsproof Kletspraat 4 & 5 mei
Elk jaar staan we op 4 en 5 mei stil bij oorlog en vrijheid. Met de Kidsproof Kletspraat 4 & 5 mei praat je samen met je kinderen over Dodenherdenking en Bevrijdingsdag. Download de vragen hier gratis.