
Wandeling Pietertjespad
Ontdek Vught tijdens de superleuke Pietertjespad wandeling!
Stap voor stap wandel je aan de hand van opdrachten door de historie van Vught heen. Langs DePetrus en het Raadhuis en vervolgens verder langs Kasteel Maurick, het Gripshuis, Gogelhuis en de Lambertustoren. Je ontdekt waarom er een gat zit in de Lambertus, welke beroemdheden er in Vught hebben gewoond en nog veel meer. Met zo’n vijftien opdrachten is de drie kilometer lange route door Vught goed voor zo’n twee uur wandelplezier.
Voor en door kinderen
Voor het Pietertjespad hebben Vughtse kinderen van school De Springplank met het Vughts Museum de route en tekeningen gemaakt. Saskia van Oversteeg, een professioneel illustrator, heeft die tekeningen omgezet naar een prachtige routekaart, die je ook nog kunt inkleuren. Het Pietertjespad is gemaakt voor en door kinderen van 4 tot en met 12 jaar, maar iedereen is welkom om de route te wandelen en zich onder te dompelen in de historie van Vught.
Het Pietertjespad is nu ook in Cromvoirt! De route is verkrijgbaar bij De Oude Herberg, St. Lambertusstraat 72 in Cromvoirt, de route voert langs 16 bijzondere locaties in Cromvoirt en bevat evenzoveel leuke opdrachten.
Voor meer informatie klik op de roze button!
Meer inspiratie


Ontdek GeoFort
Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Familieticket bij Kinepolis!
Ga met het hele gezin naar Kinepolis Den Bosch met flinke korting!
Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Theatervoorstellingen voor het hele gezin!
Ontdek Captain Fantastic, Dolfje Weerwolfje en meer spannende familievoorstellingen dit seizoen bij Theater aan de Parade!
18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!