Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BabyBiEB

De BiEB is er nu ook voor baby's! Vol tips, de mooiste babyboekjes en leuke activiteiten!

De bibliotheek is ook voor baby’s! Een gezellig moment voor jou en je baby vol met bruikbare tips, de mooiste babyboekjes en leuke activiteiten. Met een uitgebreide collectie babyboekjes, voorleestips en leuke activiteiten beleef je in de BabyBiEB een fijn moment samen in de bibliotheek.

De BabyBiEB is voor baby’s vanaf ca. 4 maanden tot het moment dat je kind zelfstandig loopt. Met je baby op schoot een boekje ontdekken is leuk én het stimuleert de taal- en spraakontwikkeling van je kind!

Jullie zijn van harte welkom!

Kom je een keertje langs? Voor meer info klik je op de roze button.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!

Op verschillende dagen op diverse locaties!

Huis73

Hinthamerstraat 74

5211 MR 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Huis73

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Proefles Rots en Water!

Gratis proefles Rots en Water. Zelfverzekerd het nieuwe jaar in!

Kleuterbios: Dikkie Dik 2

Kinepolis Kleuterbios met Dikkie Dik 2: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Den Bosch!

IJM’s Winterparadijs!

Winterparadijs in Vught met overdekte schaatsbaan en toffe activiteiten voor het hele gezin!

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe spots om te sleeën met kinderen in en om Den Bosch en Noordoost-Brabant

Zoek je plekken om te sleeën met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed.

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

IJSBELLEN BLAZEN!

Brrr wat is het koud buiten! Maar dat vinden we helemaal niet erg want als het vriest kun je de mooiste kunstwerken maken. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze gave ijsbellen?

Sneeuwvrije uitjes met kinderen in en om Den Bosch

Zoek je sneeuwvrije uitjes met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed. Leuk… maar ook even schakelen. Gelukkig zijn er in en om Den Bosch genoeg sneeuwvrije uitjes waar je met kinderen terechtkunt, ook als buiten alles wit is. Van binnenactiviteiten tot warme, overdekte plekken: dit zijn fijne ideeën voor een geslaagde sneeuwdag.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief