Kiet73 Carnaval!
Tijdens Carnaval is Huis73 een heerlijke plek voor de kids maar ook voor de ouders!
Helaas door de verbouwing van huis73, dit jaar geen Keindervertier. Volgend jaar weer volop los!
Vrijdag 28 februari 2025: Echte Bontenaovond
20:33 – 1:11 uur
Om het Oeteldonkse carnaval alvast goed in te luiden is er vandaag vanaf 21:11 uur een echte ouderwets gezellige Bontenaovond bij Huis73. Onder begeleiding van presentator en plaatjesdraaier Johan kan en mag bijna alles. Natuurlijk serveren onze gastvrouwen en -heren iets lekkers naast het biertje.
Zaterdag 1 maart – Oud Hollandse Spelletjesmiddag oftewel Oeteldonks Keindervertier
13:11 – 20:11 uur
Huis73 opent om 13:11 uur de deuren en verwelkomt het klein grut voor het Oeteldonks Keindervertier. Maak met een spelletjeskaart in de hand een rondje langs de leukste Oud Hollandse spelletjes en krijg als beloning een leuk prijsje mee naar huis. Deelname gratis!
De ouwelui kunnen onbezorgd een drankje drinken want het team van Huis73 past goed op de keinder. Vanaf zaterdag is Huis73 ook heel de carnaval hét podium veur de clubkes!
Zondag 2 maart, maandag 3 en dinsdag 4 maart
13:11 – 20:11 uur
Huis73 houdt Open Huis waarbij de keinder van Oeteldonk weer van harte welkom zijn. Terwijl zij zich vermaken op het springkussen en in de speelzaal, kunnen de ouwelui onbezorgd een drankje drinken en genieten van de vele clubkes die het podium van Huis73 zullen betreden.
Klik op de roze button voor meer info!
Helaas door de verbouwing van huis73, dit jaar geen Keindervertier. Volgend jaar weer volop los!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
De Tuin der Lusten Den Bosch met kinderen
De Tuin der Lusten in Den Bosch met kinderen | Kunst, workshops & gezelligheid aan het water
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
The Vintage Treasure Markt bij Stadscamping Overboord in Den Bosch
Op zoek naar een gezellige vintage markt in Den Bosch waar je óók relaxed naartoe kunt met kinderen?Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!
10x Leuke museum uitjes voor kinderen in en rond Den Bosch
Wat zijn er ontzettend veel leuke musea voor kinderen in onze regio! Wil je naar een kindervriendelijk museum met het gezin, dan vind je hieronder zeker een tof museum in de buurt!