Kiet73 Carnaval!
Tijdens Carnaval is Huis73 een heerlijke plek voor de kids maar ook voor de ouders!
Helaas door de verbouwing van huis73, dit jaar geen Keindervertier. Volgend jaar weer volop los!
Vrijdag 28 februari 2025: Echte Bontenaovond
20:33 – 1:11 uur
Om het Oeteldonkse carnaval alvast goed in te luiden is er vandaag vanaf 21:11 uur een echte ouderwets gezellige Bontenaovond bij Huis73. Onder begeleiding van presentator en plaatjesdraaier Johan kan en mag bijna alles. Natuurlijk serveren onze gastvrouwen en -heren iets lekkers naast het biertje.
Zaterdag 1 maart – Oud Hollandse Spelletjesmiddag oftewel Oeteldonks Keindervertier
13:11 – 20:11 uur
Huis73 opent om 13:11 uur de deuren en verwelkomt het klein grut voor het Oeteldonks Keindervertier. Maak met een spelletjeskaart in de hand een rondje langs de leukste Oud Hollandse spelletjes en krijg als beloning een leuk prijsje mee naar huis. Deelname gratis!
De ouwelui kunnen onbezorgd een drankje drinken want het team van Huis73 past goed op de keinder. Vanaf zaterdag is Huis73 ook heel de carnaval hét podium veur de clubkes!
Zondag 2 maart, maandag 3 en dinsdag 4 maart
13:11 – 20:11 uur
Huis73 houdt Open Huis waarbij de keinder van Oeteldonk weer van harte welkom zijn. Terwijl zij zich vermaken op het springkussen en in de speelzaal, kunnen de ouwelui onbezorgd een drankje drinken en genieten van de vele clubkes die het podium van Huis73 zullen betreden.
Klik op de roze button voor meer info!
Helaas door de verbouwing van huis73, dit jaar geen Keindervertier. Volgend jaar weer volop los!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kom in de Kas Bommelerwaard 2026 | Gratis uitje met kinderen
Kom kijken, ruiken proeven! Uniek uitje voor het hele gezin, Kom in de Kas!
Kom naar Kidsevent Gestel!
Kinderen centraal tijdens het Kidsevent Gestel, Superleuke dag voor kdis bomvol toffe activiteiten!
Open Dag bij Daan’s Belevenisboerderij
Een gezellige dag vol dieren, buiten spelen en ontdekken.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
5x Natuurpoort in en om Den Bosch!
Zie jij ze ook wel eens staan van die grote roestige sleutels ondersteboven, midden in de natuur? Dat is hét symbool voor de Brabantse Natuurpoorten. Als je die ziet dan weet je zeker dat je in een prachtig natuurgebied terechtkomt. Ontdek de Natuurpoorten in de regio Den Bosch en ga er op uit!