Minecraft Werkplaats
Hoe leuk is het om zelf iets van Minecraft te bouwen?
In de Minecraft Werkplaats ga je creatief aan de slag met Minecraft Education en leer je over allerlei onderwerpen. In een gezamenlijke omgeving bouw je aan zelfbedachte creaties en kun je elkaars bouwwerken bewonderen.
De ene keer kun je bijvoorbeeld een ‘Waanzinnige Boomhut’ bouwen en de andere keer doen we een ‘Missie naar Mars’. Elke keer staat er weer een ander boek of thema centraal.
Onder begeleiding van een werkplaatscoach ga je aan de slag.
De kinderen werken in een gezamenlijke Minecraft Education omgeving. Dit werkt het zelfde als de Minecraft versie die kinderen wellicht thuis hebben geïnstalleerd, alleen kun je nu samen in 1 omgeving werken. Dit programma staat op onze computers. De kinderen hoeven dus geen eigen laptop mee te nemen.
Reserveer een plekje via de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Boeremèrt van alle tijden
Kom op 2e Paasdag naar de Boeremèrt in Liempde en beleef een unieke mix van traditie en het heden!
Paaseieren zoeken!
De paashaas heeft héél véél paaseieren verstopt in de binnenstad van Den Bosch. Zoek je mee?
Captain Fantastic (8+)
Lach, leef mee en ontdek dat ook een stuntelende held een echte superheld kan zijn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paaseieren zoeken in Den Bosch en omgeving: de leukste plekken!
Pasen is hét moment om eropuit te gaan met de kids! Of je nu in een kasteel, een kinderboerderij of gewoon in de stad paaseieren wilt zoeken, er zijn genoeg leuke plekken. Lees snel verder voor de beste paasuitjes!
7x DIY tips voor Pasen!
Pasen zullen we dit jaar thuis met ons eigen gezin gaan vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
3x paastak knutselen met kinderen
Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het alweer Pasen. Om een beetje het paasgevoel te krijgen hebben we drie vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.