Nationale Voorleesdagen!
Nationale Voorleesdagen, toffe activiteiten voor kinderen bij Huis73!
Tijdens De Nationale Voorleesdagen van 22 januari tot en met 1 februari 2025 staat voorlezen aan de allerkleinsten centraal, ook bij Huis73. Dit jaar staat het kinderboek, Rinus van Ingrid en Dieter Schubert, in de Spotlight!
Huis73 start de Nationale Voorleesdagen met het Nationale Voorleesontbijt op woensdag 22 februari 2025 en zijn er deze hele periode superveel leuke activiteiten voor kinderen in Den Bosch, Vught, Boxtel, Rosmalen en Sint-Michelsgestel. Er zijn leuke voorstellingen, (buiten)voorlees momenten en nog veel meer.
Over het prentenboek
Vroeger was opa een hele wilde neushoorn. En hij was sterk, reuze sterk. Hij kon wel honderd boomstammen tegelijk optillen. Maar nu is opa oud. Het liefst ligt hij de hele dag wat in de schaduw te dommelen. Vandaag past hij op Rinus. En die wil vooral spelen en ravotten!
Ontdek het hele programma via de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!
School of Artemis: Peter en de Wolf (6+) | Den Bosch
Wereldpremière met springkussen, tape en toffe kids!
De Prinsenjurk en de Gouden Knoop (8+)
Sprookjesachtig mooi en heerlijk brutaal! Met hoge korting via Kidsproof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!