Verhaaltjestijd 2+
Voorlezen is leuk en gezellig!
Elke week is het feest voor peuters tijdens Verhaaltjestijd. Op verschillende momenten kunnen jonge kinderen gezellig komen luisteren naar een verhaaltje. Samen lezen, kijken en luisteren zorgt voor een fijne start van de dag.
Verhaaltjestijd voor peuters
Verhaaltjestijd is een laagdrempelige activiteit waar peuters spelenderwijs kennismaken met boeken en verhalen. Het luisteren naar een verhaaltje stimuleert de taalontwikkeling en prikkelt de fantasie. En minstens zo belangrijk: het is gewoon heel gezellig.
Ook (groot)ouders zijn welkom
Ouders, opa’s en oma’s zijn van harte welkom om samen met de peuters te genieten van dit fijne moment. Even samen zitten, luisteren en ontdekken in een ontspannen sfeer.
Praktische informatie
Je kunt zonder reservering binnenlopen, maar let op: vol = vol. Verhaaltjestijd vindt plaats op meerdere locaties, verspreid over de regio.
Locaties: Den Bosch, Vught, Rosmalen, Berlicum, Sint-Michielsgestel en Boxtel
We hopen je snel te zien bij Verhaaltjestijd. Klik op de roze button en check de locaties en tijden.
Check onze Uitagenda voor nog meer toffe tips!
Elke woensdag en vrijdagmiddag op diverse locaties
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bevrijdingspicknick! Vieren, spelen en praten over vrijheid met je kind
Een kleedje, wat lekkers en een goed gesprek – zo vier je vrijheid met kinderen op 5 mei.
Kidsproof Kletspraat 4 & 5 mei
Elk jaar staan we op 4 en 5 mei stil bij oorlog en vrijheid. Met de Kidsproof Kletspraat 4 & 5 mei praat je samen met je kinderen over Dodenherdenking en Bevrijdingsdag. Download de vragen hier gratis.
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.