Verhaaltjestijd 2+
Voorlezen is leuk en gezellig!
Elke week kunnen peuters op verschillende momenten naar een verhaaltje komen luisteren. Het is altijd een feestje! Ouders en opa’s en oma’s zijn ook van harte welkom.
Het is ook mogelijk om zonder reservering binnen te lopen maar vol = vol.
Locaties: Den Bosch, Vught, Rosmalen, Berlicum, Sint-Michielsgestel en Boxtel
We hopen je snel te zien bij Verhaaltjestijd. Tot dan!
Klik op de roze button en check de locaties!
Check onze Uitagenda voor nog meer toffe tips!
Elke woensdag en vrijdagmiddag op diverse locaties
Meer inspiratie
Musical4daagse in Den Bosch! (6+)
AANMELDEN: Een unieke theater ervaring in het Theater aan de Parade in Den Bosch tijdens de zomervakantie
Fandag Ozosnel!
Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!
Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint
Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?