Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorleesontbijt!

Op woensdag 22 januari geniet je van een mooi verhaal en ontbijt tijdens de Nationale Voorleesdagen!

Deze Nationale Voorleesdagen lezen wij voor uit het Prentenboek van het jaar Rinus van Ingrid en Dieter Schubert. Vroeger was opa een hele wilde neushoorn. En hij was sterk, reuze sterk. Hij kon wel honderd boomstammen tegelijk optillen. Maar nu is opa oud. Het liefst ligt hij de hele dag wat in de schaduw te dommelen. Vandaag past hij op Rinus. En die wil vooral spelen en ravotten!

Na het voorleesverhaal kun je samen genieten van een ontbijtje. Dat wordt smullen geblazen! Voor alle kinderen is er na afloop een verrassingstasje. Wil jij hierbij zijn? Koop dan snel je kaartje en vier samen met ons de Nationale Voorleesdagen.

Zowel (groot)ouders als kinderen kopen een kaartje.

Klik op de roze button en reserveer je Ticket!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Huis73

Hinthamerstraat 74

5211 MR 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Huis73

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint

Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!

Sinterklaasvoorstelling 4+

Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!
Bekijk

10 Jaar GeoCraft!

Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

Sinterklaas intochten 2025 in Den Bosch én omgeving!

Hij komt...hij komt... maar wanneer en waar komt Sinterklaas 2024 aan in ons land? Op zaterdag 15 november 2025 is het weer zover dan komt de Sint aan op Texel in de haven van Oudeschild! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Het is elk jaar weer een groot feest: de Sinterklaas intocht! Benieuwd waar hij dit jaar met de pieten het land in komt. Het is altijd spannend maar De Sint komt sowieso! Ontdek de sinterklaasintocht en activiteiten bij jouw in de buurt!

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief