Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BOBO VAKANTIEDAGEN

Geef je kind vast op voor een leuk, leerzaam en sportief kamp in de zomervakantie in

Speciaal voor alle kinderen van 3 t/m 6 jaar organiseert Sportivun – in samenwerking met het educatieve kleutertijdschrift Bobo – de leerzame Bobo vakantiedagen in Vught!  

Leerzaam en leuk: dat is de beste omschrijving van de Bobo vakantiedagen van Sportivun. De Bobo vakantiedagen sluiten volledig aan op de belevingswereld van een kleuter.

Een spannend voorleesverhaal over Bobo vormt de rode draad van alle educatieve activiteiten tijdens deze leerzame dagen. Er komen verschillende thema’s aan bod, zoals letters, getallen en kleuren.

Op spelenderwijs wordt geoefend met onder andere rekenen en taal. Uiteraard op het niveau van het kind. Oh ja… misschien komt Bobo ook nog even langs om te jumpen op het springkussen!  
 
Extra leuk!
Dit jaar heeft Sportivun nóg iets leuks! Download de stempelkaart, spaar 5 stempels door o.a. mee te doen met een quiz en het kleuren van een kleurplaat én maak kans op geweldige prijzen!

3 dagen lang – van 08.30 tot 15.00 uur (laatste dag tot 12.00 uur) – neemt Bobo je mee in zijn wereld! 
Lijkt het jouw kind leuk om in de vakantie actief bezig te zijn? 

Bekijk hier de data of om alvast een plek reserveren door op de button te klikken.

Sportivun | Sporthal Elzenburg

Lidwinastraat 12-C

5262 EP Vught

Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

5x Blotevoetenpad in de buurt van Den Bosch!

Heerlijk met je blotevoeten over de blotevoetenpaden struinen! Voel de verschillende ondergronden tussen je tenen, durf jij het aan? Superleuk uitje voor kinderen. Ontdek alle blotevoetenbanden in de omgeving van Den Bosch!

11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch

Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

12x de leukste uitje voor het hele gezin, deze zomervakantie!

Yes, het is zomervakantie! Ontdek de leukste uitjes deze zomer voor jouw en je gezin. Van leuke workshops tot mooie voorstellingen. Van leuke stoere uitjes tot fijne rustige activiteiten. Genoeg inspiratie in de omgeving van den Bosch en iets verder.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief