Robin Hoed (3+)
Kindertheater Pietepaf in Den Bosch presenteert Robin Hoed! Jij komt toch ook?
Kindertheater Pietepaf heeft een splinternieuwe voorstelling: Robin Hoed (3+)!
Kindertheater Pietepaf is een van de mooie en verborgen pareltje in Den Bosch. Het klein theater waar de kids, als ze willen, zich eerst mogen verkleden. Daarna kunnen ze genieten van een toffe en interactieve theatervoorstelling van het sprookjes Robin Hoed, maar dan in een nieuw jasje. 🙂 Aanrader!
Gespeeld door: Marilou Ruigrok & Sophie van den Berg
Vanaf 7 september t/m 27 oktober 2024
Elke zaterdag en zondag om 11:00 en 13:00 uur
Klik op de roze button om te reserveren!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Kindertheater Pietepaf
Stoofstraat 24
5211 ER 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Meer inspiratie
Sinterklaasvoorstelling 4+
Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!
Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint
Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!
Doornroosje de Musical (4+)
Sprookjesachtig mooi familiefeest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?