Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Musical4daagse in Den Bosch! (6+)

AANMELDEN: Een unieke theater ervaring in het Theater aan de Parade in Den Bosch tijdens de zomervakantie

Zo tof, deze zomervakantie kan jouw kind op het podium staan van het Theater aan de parade in Den Bosch. Met een gave rol in een échte musical mét solozang!

Want tijdens de Musical4daagse werken kinderen samen aan een voorstelling. 4 dagen zingen, dansen en acteren met op de laatste dag een voorstelling voor publiek.

De kinderen duiken in de lessen en ontmoeten nieuwe vrienden terwijl ze hun zelfvertrouwen een boost geven!

De musical is zo geschreven dat alle kinderen een eigen rol met tekst en solozang hebben. Ze krijgen twee weken van tevoren het lesmateriaal.

Tijdens de voorstelling stralen de kinderen op het toneel met professionele kap en grime, kostuums en voelen ze zich helemaal één met hun rol. Aan het einde van de show ontvangen de musicalsterren een staande ovatie.

Voor iedereen van 6 t/m 12 jaar. Geen ervaring nodig.

Staat jullie zoon of dochter deze zomervakantie te stralen op het toneel van het Theater aan de Parade in Den Bosch. Aanmelden kan via de roze button!

Belangrijke informatie

Datum: 14 t/m 17 juli 2026
Tijd: 09:00 – 14:00
Leeftijd: 6 t/m 12 jaar

Klik snel op de roze button en zorg ervoor dat jouw kind deze toffe ervaring meemaakt!

De Musical4daagse is een initiatief in samenwerking met 20 theaters door heel Nederland.

14 t/m 17 juli ’26

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Paaseieren zoeken in Den Bosch en omgeving: de leukste plekken!

Pasen is hét moment om eropuit te gaan met de kids! Of je nu in een kasteel, een kinderboerderij of gewoon in de stad paaseieren wilt zoeken, er zijn genoeg leuke plekken. Lees snel verder voor de beste paasuitjes!

Paasbrunch met kinderen in Den Bosch en omgeving: dit zijn de leukste plekken!

Gezellig met het hele gezin of zelfs met de hele familie, brunchen buiten de deur! Je hoeft zelf helemaal niks te doen. Alleen maar genieten van elkaar en een heerlijk brunch of lunch. Wij zetten de leukste paasbrunchadresjes voor je op een rij. Met bezoek van de paashaas of andere leuke kinderactiviteiten:

24x makkelijke paasei decoraties!

Een van de leukste dingen tijdens Pasen is paaseieren versieren! Met en berg hardgekookte eieren en stoeiend met een verfmolentje gaan we aan de slag. Heel eerlijk, ik vind het altijd van die ondingen die verfmolentjes! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes (zonder verfmolentje). Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

4 heerlijke recepten voor Pasen!

Het is bijna Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief