
Knuffelen maar!
Jahaa we mogen weer lammetjes knuffelen
Wat een heerlijke tijd is het toch! En ze zijn er weer hoor, de lammetjes!
Ben jij ook een knuffelkont? Kom dan naar De Lachende Ooi in Loon op Zand want daar kunnen de lammetjes weer volop geknuffeld worden!
Wanneer: Zaterdag en zondag, 22 en 23 maart 2025
Waar: Moleneind 29, Loon op Zand
Entree: 1,50 per kind en 3,00 per volwassenen.
Veel plezier!
Zaterdag en zondag, 22 en 23 maart 2025
Schaapskudde De Loonse en Drunense Duinen
Moleneind 29
5175 NZ Loon op Zand
Toon op kaart
Meer inspiratie


Wonderbaarlijk Empel
Beleef samen de rijke historie van Empel op zondag 7 september!
Waterdiertjes zoeken!
Kom jij waterdiertjes zoeken bij Natuurgroep Gestel? Vergeet dan je laarzen niet!
Kunstenfestival Artibosch
Bewonder de wereld van kunst, poëzie, beeldende kunst tijdens Kunstenfestival Artibosch!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theatervoorstellingen voor het hele gezin!
Ontdek Captain Fantastic, Dolfje Weerwolfje en meer spannende familievoorstellingen dit seizoen bij Theater aan de Parade!
18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
Bewaarspecial: Toffe Kinderfeestjes & Clubjes
Had je deze zomer - of binnenkort - ook een jarige? Dan hoort daar natuurlijk een leuk kinderfeestje bij. Hieronder delen we een paar hele leuke. Ook als je dit schooljaar wilt starten met een nieuw clubje of proefles voor je kind(eren): lees dan vooral verder!