Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Knuffelen maar!

Jahaa we mogen weer lammetjes knuffelen

Wat een heerlijke tijd is het toch! En ze zijn er weer hoor, de lammetjes!

Ben jij ook een knuffelkont? Kom dan naar De Lachende Ooi in Loon op Zand want daar kunnen de lammetjes weer volop geknuffeld worden!

Wanneer: Zaterdag en zondag, 22 en 23 maart 2025
Waar: Moleneind 29, Loon op Zand
Entree: 1,50 per kind en 3,00 per volwassenen.

Veel plezier!

Zaterdag en zondag, 22 en 23 maart 2025

Schaapskudde De Loonse en Drunense Duinen

Moleneind 29

5175 NZ Loon op Zand

Toon op kaart

Meer inspiratie

Halloween in Rosmalen!

Kom tijdens Halloween naar het griezelige centrum van Rosmalen!

Musical4daagse in Den Bosch! (6+)

AANMELDEN: Een unieke theater ervaring in het Theater aan de Parade in Den Bosch tijdens de kerstvakantie

Spelletjesfans opgelet!

Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 november

De Grote Puntje Puntje Show (7+)

Muzikale theatershow vol vragen, humor en verbeelding bij Perron-3

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief