Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recycle Sint in Den Dungen

Lever het speelgoed waar niet meer mee gespeeld wordt in en kies er nieuw speelgoed voor uit!

Op vrijdag 13 november 2026 organiseert Stichting HELD i.s.m. Litserborg de vierde Recycle Sint in de gemeente Sint-Michielsgestel.
Duurzaamheid mag ook leuk zijn. Daarom is er Recycle Sint. Dat is niet alleen een groen initiatief, maar ook nog eens hartstikke gezellig, slim en -niet onbelangrijk- goed voor de portemonnee.

Waarom zou je elk jaar alles nieuw kopen als je ook kunt ruilen en tegelijkertijd die ontiegelijke speelgoedberg in je huis verkleint? Recycle Sint wil dat zoveel mogelijk families meedoen en speelgoed een tweede leven geven op de speelgoedruilmarkt. Het is dé manier om het Sinterklaasfeest duurzaam én voordelig te vieren.

Wil je komen naar de Speelgoedruilmarkt? Sprokkel dan snel alle spelletjes en speelgoed bij elkaar waar jouw kind niet meer naar omkijkt en breng ze mee. Want daar kan een ander kind heel blij van worden. En jouw kind wordt weer hartstikke dolgelukkig met het nieuwe speelgoed van een ander. Mooi toch?

SPELREGELS:
-Neem je speelgoed mee dat in goede staat, netjes en schoon is (maximaal 1 doos of shopper per persoon !!!);
-We nemen GEEN KNUFFELS aan;
-Voor elk stuk speelgoed dat je inbrengt, mag je iets anders mee terug nemen;
-Het mogen echt vintage items zijn, maar ook spullen waar nauwelijks mee gespeeld is;
-Alles wat overblijft wordt aan een goed doel geschonken.

Inleveren van het speelgoed kan tussen 18.00u en 19.30u.
Ruilen van je bonnen gebeurt tussen 19.30u en 20.30u.

Duurzaamheid mag ook leuk zijn. Daarom is er Recycle Sint. Dat is niet alleen een groen initiatief, maar ook nog eens hartstikke gezellig, slim en -niet onbelangrijk- goed voor de portemonnee.

Voor meer info, klik op de roze button!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Stichting H.E.L.D.

Grinsel 60

5275 JP Den Dungen

Mail direct

Mail direct naar Stichting H.E.L.D.

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboeken Voorleesroute in Den Bosch

Van verhaal naar verhaal door de Bossche binnenstad!

Peutercafé Tuimelaar: theater voor de allerkleinsten

Tijdens Peutercafé Tuimelaar beleven kinderen van 0,5 t/m 1,5 jaar een zachte, muzikale ontdekkingstocht

Vier dierendag tussen buitenvarkens

Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!

Het Kleurenmonster (3+): een kleurrijk theateravontuur

Een fantasierijke voorstelling voor kinderen vanaf 3 jaar over emoties en vriendschap

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

De leukste kinderfeestjes in Den Bosch en omgeving

🎈 Tijd voor een feestje! Dit zijn onze favoriete kinderfeestjes

Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!

🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!