

Blogs & inspiratie
Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Gepubliceerd op 12 juni 2023
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!

Knutsel iets moois voor papa! Onderstaande ideeën zijn niet moeilijk maar wel erg leuk!
Parkeerschijf:
Leuk om te maken én je voorkomt ook nog eens dat papa verkeersboetes krijgt, 2 vliegen in 1 klap! 😉
Blauw, papier, stiften, een schaar en een splitpen is alles wat je nodig hebt.
Lieve teksten:
Vul een potje met vaders’ favoriete noten en plak op het potje een tekening met de tekst ‘I’m nuts about you’!
Het poppetje met de heéle lange armen zegt ‘Ik hou zooooooooveel van jou’! Smelt!
Strijkkralen:
Maak gezelloge fruitige onderzetters én glas afdekkers Deze link opent in een nieuwe tab zodat het drankej van papa geen kringen maakt op de tafel en er geen beestjes in kunnen vliegen.
Maak er gelijk een aantal voor het hele gezin, vindt papa heus niet erg!
Voor de liefste
Mag je eindelijk eens een vies woord schrijven; op deze wc rol houder die alleen voor papa is schrijf je ‘voor een scheet van een papa’!
Of koop een kant en klaar hartje van hout, beschilder het met schoolbordverf en schrijf er iets liefs op. Met beide kado’s kan papa prima op zijn werk aankomen!
Wil je de 16e ook nog iets gezelligs doen met papa? Kijk dan op de Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab wat er te doen is!
Veel plezier!
Lees ook:
Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Kindvriendelijke beachbars in regio Den Bosch
Zandkastelen bouwen, voeten in het zand en jij met een drankje op het terras: ontdek de leukste strandtenten in en om Den Bosch waar het voor kinderen en ouders genieten is.
5x Blotevoetenpad in de buurt van Den Bosch!
Heerlijk met je blotevoeten over de blotevoetenpaden struinen! Voel de verschillende ondergronden tussen je tenen, durf jij het aan? Superleuk uitje voor kinderen. Ontdek alle blotevoetenbanden in de omgeving van Den Bosch!Meer inspiratie

De Verhalenketel
De Verhalenketel – Armida heeft Flowerpower! Mooie verhalen van in Kasteel Heeswijk
Het Kasteel is geopend deze zomer!
Kasteel Ammersoyen is tijdens de zomervakantie geopend! Kom genieten van het sfeervolle kasteel!
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!