Het Aardrijk in Berlicum
Even bijkomen tussen aan de rand van het bos 't Zeebroek tussen Den Bosch en Rosmalen.
Op zoek naar natuur, rust en puurheid? Dan is een weekendje weg of een overnachting met je gezin bij Bed & Breakfast het Aardrijk in Berlicum iets voor jullie!
Tussen Den Bosch en Rosmalen aan de rand van het bos ’t Zeebroek ligt Het Aardrijk. Een bijzonder locatie waar je heerlijk kan vertoeven met heel je gezin. Lekker fietsen in de omgeving, wandelen met je paard of leuke uitstapjes door het natuur. Er is echt van alles te doen! Je slaapt in apart huisje met bed- en ontbijt- ruimte dat voorzien is van een woonkamer/eethoek, TV, Wifi, een aparte slaapkamer met 1 éénpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed. Ook is er een mogelijkheid voor een extra slaapplaats. Nog leuker is dat je ’s avonds met de pot mee kan eten! Dus heb je geen zin om te koken, dan is dat zeker een aanrader!
Nieuwsgierig naar Het Aardrijk in Berlicum? Of ben je net zo enthousiast als wij? Klik op de roze button en reserveer een overnachting of weekendje weg met je gezin.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!
The Chocolate Factory in Veghel
The Chocolate Factory in Veghel, is éxtra open tijdens Carnaval!
BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!
Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!
Toffe Eropuit tips voor in het voorjaar met kinderen!
Vier het voorjaar! Begint het het bij jullie ook al te kriebelen? Je hoort de vogeltjes fluiten, de eerste lente zonnestralen schijnen op je gezicht en je ziet iedereen weer lekker veel buiten! Tijd om eropuit te gaan met het gezin. Hieronder de leukste tips met kids!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!