Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker lezen in Vlijmen

Bibliotheek Heusden in Vlijmen is dé plek voor leren en ontmoeten.

Met verschillender locaties (Drunen, Heusden en Vlijmen) is Bibliotheek Heusden is een laagdrempelig en betrouwbaar informatie- en ontmoetingspunt. Als spil in de lokale gemeenschap zoekt Bibliotheek Heusden samenwerking met gebruikers en organisaties op sociaal, educatief en cultureel gebied. Plezier in lezen staat voorop, maar ook het vergroten van taalvaardigheid, brede algemene ontwikkeling en mediawijsheid.

Regelmatige worden er leuke en leerzame kinderactiviteiten gehouden. Wil jij weten wanneer er wat te doen is in Bibliotheek Heusden in Vlijmen, kan dan op onze Uitagenda voor actuele activiteiten.

Bibliotheek Heusden

Burgemeester Zwaansweg 2

5251 CJ Vlijmen

Openingstijden Maandag en Vrijdag: 14.00 - 20.00 uur
Dinsdag - Donderdag: 14.00 - 17.30 uur
Zaterdag: 10:00 - 13:00 uur 
Prijs GRATIS
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Heusden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Museum Kruithuis Den Bosch – Spannend uitje in een écht oud fort!

Stap terug in de tijd in het Museum Kruithuis!
Nieuw

The Chocolate Factory

The Chocolate Factory in Veghel. Maak kennis met deze spannende attractie!

Spelen in ’t Kwekkeltje!

Lekker spelen en picknicken in een buitenspeeltuin in Rosmalen!

De Moerputten!

Natuurgebied met een mooie samensmelting van industrie, moeras, bruggen en wandelpaden.

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

5x Natuurpoort in en om Den Bosch!

Zie jij ze ook wel eens staan van die grote roestige sleutels ondersteboven, midden in de natuur? Dat is hét symbool voor de Brabantse Natuurpoorten. Als je die ziet dan weet je zeker dat je in een prachtig natuurgebied terechtkomt. Ontdek de Natuurpoorten in de regio Den Bosch en ga er op uit!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief