Ontdek het boerenleven
Ontdek, beleef en proef de sfeer van het boerenleven bij melkveebedrijf Boerderij Wammes in Tricht!
Wil jij weten waar melk vandaan komt? En wil je weten hoe het er aan toe gaan bij een melkveebedrijf? Boerderij Wammes opent ieder weekend hun deuren om te laten zien hoe het er bij hun aan toe gaat.
Een kleine 25 minuten van Den Bosch (in Tricht) vind je Boerderij Wammes van Gerrit en Wilma. Ieder weekend laten zijn graag zien hoe het er in hun bedrijf aan toe gaat. Zo kun je ontdekken waar melk vandaan komt, leiden ze je rond door hun mooie bedrijf, kun je (pasgeboren) kalfjes voeren of knuffelen, genieten van een heerlijke boerenlunch en nog veel meer. Er is namelijk zoveel te doen!
Tip: Bij Boerderij Wammes kun je ook jouw kinderfeestje vieren of bijzonder overnachten in jouw eigen tent. Super leuk!
Wil jij de sfeer beleven van het boerenleven? Klik op de roze button en meld je aan bij Gerrit en Wilma.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Bossche Bollen belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld
Waar Draken Wonen: gratis speurtocht in Den Bosch
Ga op drakenspeurtocht in de binnenstad van Den Bosch
SOIL: Lied van Boom (1,5+)
Bijzondere en rustgevende muziekvoorstelling voor de aller kleinste!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?